پیشرو انفورماتیک

با گرم شدن دوره های دیجیتال مارکتینگ در کشور و تب و تاب هجوم علاقه مندان به این دوره های اموزشی، اولین سوالی که مطرح می شود این است که از کجا تشخیص دهیم بهترین اساتید دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی دارند.

ادامه مطلب: چگونه بهترین مدرس های دیجیتال مارکتینگ را بشناسیم؟

مقاله اخلاق فناوری اطلاعات نویسنده شایان عرفانیان

عنوان مقاله: اخلاق فناوری اطلاعات

نویسندگان: عرفانیان مهرساز شایان*

* دانشگاه فارابی

چکیده: 

رشد اینترنت توانایی ضبظ و ذخیره شمار زیادی از داده های شخصی افراد را با اتکا به سیستم های اطلاعاتی پیشرفته بر تمام جوانب زندگی مردم فراهم ساخته است و روز به روزبهره برداری غیر اخلاقی از داده های شخصی و نفوذ به حریم خصوصی در فناوری اطلاعات در حال افزایش می باشد.، این عامل تحت عنوان دزدی اطلاعات و هویت افراد می باشد که اخلاق فناور اطلاعات را با چالش جدی مواجه کرده است.
کلمات کلیدی: فناوری اطلاعات، اخلاق، فلسفه اخلاق، اخلاق فناوری اطلاعات

جهت دانلود مقاله به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب: اخلاق فناوری اطلاعات

طراحی سایت ریسپانسیو واکنشگرا

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنشگرا - در گذر زمان و به سبب رشد تکنولوژی، روز به روز نمایشگر هایی در ابعاد و اندازه های گوناگون در حال تولید می باشد. بعد از تولید مانیتور های عریض و سپس به سبب تولید تبلت و اسمارت فون ها و ... در نمایشگر های کوچکتر طوفان چالش عرض صفحات سایت در افکار طراحان وب سایت ایجاد شد. لذا واحد تحقیق و توسعه شرکت پیشرو انفورماتیک تصمیم به شرح تاریخچه تغییرات عرض سایت ها گرفت و مقاله ای را که مطالعه می فرمایید به قلم نوشتار دراورده است. لذا به صورت موردی به شرح تاریخچه این موضوع خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب: طراحی سایت ریسپانسیو و واکنشگرا

تاثیر رنگ در طراحی سایت

آیا شما نیز با تاثبر بسزای رنگ ها در طراحی سایت واقف هستید؟ رنگ در طراحی وب سایت به حدی موثر هست که یتواند فروش یک سایت را بیش از 45 برابر افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم به صورت دقیق به تفسیر این موضوع بپردازیم. در دنیای اطراف ما رنگ های فراوانی وجود دارد. در بیشتر موارد ما رنگ ها را به گونه ای نام گذاری کرده ایم که درک ارتباط میان رنگ ها بسیار دشوار است.نامهایی مانند قرمز ، سبز، آبی، زرد ،بنفش و بلوطی برای محاوره و صحبت کردن فوق العاده هستند اما دیدگاه اندکی در مورد ساختار رنگ فراهم میکنند. از لحظه ای که ما قادر به صحبت کردن هستیم رنگ توسط زبان بخشی از مغز پردازش میشود و این بدان معناست که نام هایی که ما به رنگ ها داده ایم به انها گره خورده است. از سوی دیگر انداره و میزان به طریقی دیگر توسط مغر ما پردازش میشود. ما برای اندازه گیری از راه های متناسب با انها که ثابت و شناخته شده است و به خوبی عمل میکنند استفاده میکنیم مانند اینچ و سانتی متر. ایده های اندازه گیری به صورت طبیعی به سمت ما آمده اند. در حالی که رنگ میتواند اندازه گیری شود و در یک روش مشابه توصیف شوند.در اغلب موارد برای ما درک و دستکاری رنگ برای اندازه گیری بخش های آن بسیار دشوار است.

 

ادامه مطلب: تاثیر رنگ در طراحی سایت

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com