پیشرو انفورماتیک

tourism-web-site-design

طراحی سایت گردشگری-اگر در یکی از حوزه های صنعت گردشگری یا توریسم فعالیت داشته و تمایل دارید تا از طریق دنیای اینترنت کسب و کارتان را رونق دهید٬ داشتن یک وب سایت نه تنها در آغاز راه باید مورد توجه قرار گیرد، بلکه به عنوان یکی از ستون‌های اصلی سازمان شما باید در نظر گرفته شود. پیشرو انفورماتیک با سابقه چند ساله در زمینه گردشگری می‌تواند شما را در این مسیر همراهی نماید.

طراحی سایت مخصوص گردشگری و پیاده سازی مطلوب آن بدون شک می‌تواند کسب و کار شما در این حوزه را متحول نماید. در این نوشتار کوتاه قصد داریم تا ابتدا اهمیت نفوذ و استفاده از وب سایت‌های الکترونیکی را مرور نموده، مشکلات و آسیب‌های پیش رو را نشان داده و نهایتاً نکات مهمی در خصوص طراحی وب سایت‌های مناسب آژانس‌های گردشگری به کمک پیشرو انفورماتیک و محصولات موجود را بیان نماییم.

اهمیت توریسم در اینترنت و خریدهای الکترونیکی
اصولاً داستان قدیمی مرور روزنامه‌ها برای یافتن آژانس گردشگری یا مسافرتی جای خود را به جستجوهای اینترنتی و وب سایت‌های الکترونیکی داده است. تجربه و آمار نشان داده است که آحاد مردم برای تصمیم گیری در خصوص انتخاب و خرید کالا یا خدماتی که لازم نیست در محل فروشنده حاضر شوند، مرور و جستجوی اینترنتی را بسیار مناسب دانسته و هم اکنون حجم بالایی از خریدهای اینترنتی به اینگونه خدمات و کالاها اختصاص دارد. همچنین از طرفی، سفر و یا خدماتی که در مقصد تحویل داده می‌شود به هیچ عنوان در محل فروشنده (آژانس) مزایایی را برای خریدار به دنبال ندارد و این مهم باعث می‌شود تا این نوع از کسب و کار نسبت به کالا و خدمات دیگر از جذابیت بیشتری برای خریدهای الکترونیکی برخوردار باشد. برای مثال حضور یا عدم حضور شما برای خرید کفش مهم٬ برای خرید کالایی مانند کامپیوتر یا دوربین عکاسی کم اهمیت و برای سفر، رزرو هتل، خرید بلیط قطار، اتوبوس و یا تورهای طبیعتگردی کاملاْ بی اثر است.

مشکلات مهم در استفاده از سایت‌های اینترنتی
عدم ایجاد اعتماد بازدیدکنندگان به وب سایت‌ها به خصوص در انجام خریدهای الکترونیکی از مهمترین دلایل شکست راه اندازی وب سایت‌ها بوده و هست. چرا که همانطور که اشاره شد در این نوع کسب و کار، جنس یا کالایی تبادل نمی‌گردد و باید به شکل بسیار ظریفی مشتری را جوری جذب کرد که با تصمیمی مصمم نسبت به خرید خدمات اقدام نماید.

 

طبقه­‌بندی مناسب از اطلاعات: مشتریان به دنبال چیدمانی مناسب، اطلاعات کامل و طبقه­‌بندی شده‌­ای در سایت­‌ها هستند تا بتوانند با خیالی راحت تصمیم گرفته و سفر خود را انتخاب نمایند. یوتاب با توجه به فیلدهای متنوع و کاملی که دارد و اینکه می­‌تواند اطلاعات را طبقه­‌بندی نماید و می‌تواند نقش بزرگی را در پشتیبانی و تدارک یک سایت مطلوب ایفا نماید.
خرید آسان: امکان رزرو، ثبت نام قطعی، مشاهده قرارداد، ثبت نام در لیست انتظار، واریز اینترنتی از جمله امکاناتی است که با آسان­ترین روش­‌ها باعث راحتی خرید مشتریان (و البته فروشندگان) می­‌گردد.
اعتماد سازی: سوابق دسترسی هر یک از مشتریان به پروفایل شخصی خود، امکان مشاهده سوابق مالی و یا سفرهای انجام شده از دیگر امکانات دیگری است که بواسطه وجود یوتاب می­‌تواند در سایت وجود داشته باشد. همچنین امکان نمایش اطلاعات، آمار و سوابق کاری آزانس بصورت هوشمندانه در سایت می‌تواند به جذب بیشتر مسافرها بیانجامد. امروزه مشتریان از وب سایت­‌های هوشمند استقبال بیشتری می­‌کنند. اینکه یک سفر آیا گنجایشی برای ثبت نام دارد (چه با دیدن تعداد دقیق و چه به صورت حدودی و کلی)، اینکه آژانس قبلاً و در چند نوبت این نوع سفر را برگزار نموده، اینکه بلافاصله پس از آغاز هر تور، سابقه آن از لیست تورهای موجود در سایت حذف گردد و در آرشیو نگهداری شود تا مشتری به اطلاعات جدیدتری دسترسی داشته باشد از جمله­‌ی این هوشمندسازی­‌ها می­‌باشد. متذکر می‌گردیم که ایجاد یک وب سایت مطمئن یکی از موارد قابل توجه و مهم می­‌باشد. اینکه سایت را به گونه­‌ای در معرض دید دیگران قرار داد تا بازدیدکنندگان نسبت به خرید و انتخاب مردد نباشند و از نظر روحی بتوانند به آن سایت و در پی آن به آژانس اعتماد کرده و خرید خود را انجام دهند.
آنلاین بودن: اصولاً اگر ارتباط مناسبی بین CRM و وب سایت آژانس وجود نداشته باشد دوباره ­کاری‌­های بسیاری انجام می­‌شود و به جای اینکه کارکنان تمرکز مناسبی در مسائل مهم­تری داشته باشند باید یکسری از اطلاعات را در CRM و یکسری را در سایت و یا سایر نرم­‌افزارها وارد کنند که استهلاک زیادی در سازمان و به خصوص پشیبانی فروش به جا می­‌گذارد. این مهم از چشم مسافران و مشتریان پنهان نخواهد بود. اگر جنس مسافران شما از جنس مشتریان هوشمند باشد شک نکنید که کوچک‌ترین بی‌نظمی در امر فروش می‌تواند تصمیم برای خرید را تغییر دهد. چرا که اولین جایی که مشتری شما را مورد سنجش قرار می‌دهد پورت‌های ورودی سازمان شما مانند سایت و بخش فروش می‌باشد.
توسعه پذیری: قاعدتاً برای انجام فروش در محیط اینترنت نیاز به یک حداقل­‌هایی احساس می­‌شود. یوتاب نه تنها از این حداقل­‌ها برخوردار است بلکه به دلیل گستردگی و تخصصی بودن، می­‌تواند فضایی را ایجاد نماید تا ذهن فروشندگان و مدیران را برای خلق ایده­‌های جدید باز کرده و منجر به بروز خلاقیت­ در امر فروش گردد. در واقع یوتاب بستری مناسب از زیر ساخت­‌ها و اطلاعاتی است که می­‌تواند محدودیت­‌ها را کنار بزند و ایده­‌ها و پیشنهادهای جدید را بپذیرد. برای مثال ممکن است بارها ایده­‌ای خلاقانه به ذهن شما خطور کرده باشد که به دلیل بسته بودن و یا محدودیت­‌های نرم­‌افزاری نتوانسته باشید آن را اجرا نمایید.
سئو: همچنین تخصص شرکت پیشرو انفورماتیک در SEO می­‌تواند در فروش آن آژانس تاثیر به سزایی داشته باشد.
تیم پیشرو انفورماتیک می‌تواند در کنار شما، وب سایت مناسب و مطلوبی را تدارک و تهیه نماید. با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com