پیشرو انفورماتیک

طراحی سایت تجاری

طراحی سایت تجاری - شرکت پیشرو انفورماتیک علاوه بر سایر خدمات طراحی ، طراحی سایت های تجاری را عهده دار می باشد و تمامی اصناف تجاری و بازرگانی می توانند از این خدمت پیشرو انفورماتیک برای ایجاد یک سایت بسیار حرفه ای استفاده نمایند. در این طراحی از ماژول فروشگاه ساز جهت ایجاد پاساژهای مختلف تجاری، فروشگاه مجازی، ایجاد طبقه‌بندی اصلی و فرعی، تعریف فروشندگان مختلف با سطح دسترسی متفاوت، و ...

امکان مقایسه کالاها توسط خریداران، قابلیت مدیریت فروشندگان از طرف مدیر كل بخش خرید و فروش، قابلیت تعریف انواع روشهای پرداخت از قبیل پرداخت آنلاین، واریز به حساب و دریافت در محل و امكان درج كالا با انواع روشهای قیمت گذاری: فروش با قیمت ثابت / فروش با قیمت قابل پیشنهاد (حراجی) / فروش با تركیب قیمت ثابت و قابل پیشنهاد برخی از امکانات قابل استفاده در این سایت می باشد.

آیا شما تاکنون سایت تجاری داشته اید؟ آیا می دانید بسیار هوشمندانه می توانید درآمد و فروش خود را افزایش دهید؟ چگونه با سایت خود تجارت نمایید؟ تجارت در دهه های اخیر به سمت الکترونیک پیش رفته و با داشتن سایتی هدفمند و مناسب می توانید تجارت خود را به حداکثر برسانید . شرکت پیشرو انفورماتیک با سابقه درخشان خود در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت هایی تجاری که نمونه کار قویی برای اثبات این قضیه می باشد می تواند شما تجار یا بازرگانان گرامی را در زمینه تجارتتان یاری نماید.تجارت خود را با یک تماس به ما بسپارید و از خدمات پیشرو انفورماتیک در زمینه تجارت الکترونیک و طراحی سایت تجاری بهره مند شوید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com