پیشرو انفورماتیک

بهترین طراحی سایت

بهترین طراحی سایت و طراح سایت در شرکت پیشرو انفورماتیک، ما مفتخریم به عنوان بهترین شرکت در زمینه طراحی سایت اعلام آمادگی جهت انجام پروژه های برنامه نویسی تحت وب کنیم . بسیاری از شرکت های این ادعا را دارند که برترین و بهترین شرکت در زمینه طراحی سایت در ایران هستند . اما معیار های سنجش چیست؟

در ذیل توضیحات کوتاهی را در باره روش سنجش بهترین شرکت طراحی سایت در ایران را به شما اعلام می کنیم.

اعتبار سنجی:

قبل از هر کاری نمونه کار های شرکت را بررسی کنید، تمام مشتریان در وب سایتشان بخشی جهت تماس دارند که می توانید جهت سنجش میزان اعتبار شرکت طراحی سایت مورد نظر با مشتریانشان تماس بگیرید و نحوه کار و مارحل طراحی سایت ، از لحاظ کیفی، زمانی و قیمتی را بسنجید. 

بعد از سنجش شرکت طراحی سایت از نظر اعتباری و برندی ضمن مشورت با یکم برنامه نویس حرفه ای اقدام به بررسی کیفیت و ساختار برنامه نویسی و طراحی سایت نمونه کار های شرکت کنید. توجه کنید مهمترین بخش در همین مرحله می باشد. بسیاری از شرکت ها هستند که به دلیل تبلیغات انبوه محیطی، شهری، رسانه ای و مجازی توانسته اند برندی را برای خود درست کنند که بواسطه شناخته شدن برند سفارشات خوبی را جذب می نمایند اما در بررسی کیفی این شرکت ها خواهید دید که از نظر برنامه نویسی، امنیتی، معماری سایت و بسیار عامل دیگر ضعف های عدیده ای دارند.

حتما مراحل طراحی سایت را ازشرکتجویا شوید و همچنین بعد از بررسی موارد فوق درخواست صدور پیش قرارداد دهید و ضمن مطالعه دقیق مفاد قرارداد و با شناخت جامع و خوب از شرکت مورد نظر به جلسه توجیهی و معارفه بروید.

شرکت پیشرو انفورماتیک این افتخار را دارد که بواسطه کار با ارگان های بزرگ دولتی و همچنین برند های مطرح و بزرگ بدون نیاز به تبلیغات و تنها بواسطه کیفیت بالا در طراحی سایت سفارشات تحت وب شما را با بهترین کیفیت و شرایط از نظر طراحی سایت و بهینه سازی سایت همچچنین بازاریابی اینترنتی فراهم گرداند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 24521710-021 بخش طراحی سایت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com