پیشرو انفورماتیک

طراحی سایت آژانس مسافرتی، هواپیمایی

طراحی سایت آژانس مسافرتی ، طراحی سایت آژانس هواپیمایی - 

با پیشرفت تکنولوژی گردشگران برای آگاهی از مقاصد گردشگری خود و وضعیت آن‌ها از تکنولوژی‌های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده نموده و در چارچوب انگیزه‌های خود به انتخاب مقاصد اقدام می‌نمایند.
در این میان آژانس‌های مسافرتی با استفاده از اینترنت در عرصه طرح‌های تخصصی گردشگری و در چارچوب شناخت زمان تعطیلات به همراه پاسخگویی به نیازهای گردشگران در مقاصد مختلف نقش اساسی دارند. اولین قدم برای ارائه این خدمات به صورت مفید طراحی سایت متناسب با خواسته‌های این مراکز می‌باشد که پیشرو انفورماتیک با بررسی نیاز های مشتریان قبلی خود اقدام به تهیه بهترین راهکار طراحی سایت آژانس های مسافرتی نموده است. راه کاری که پاسخگوی تمام نیاز های این مراکز می باشد.

ویژگی ها و مزایای طراحی سایت آژانس مسافرتی هواپمایی:

در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی ، معرفی مرکز و ارائه خدمات به صورت آنلاین بمنظور افزایش بهره وری می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌های داخلی نیز به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی برسیم.

برخی از امکانات

این راهکار شامل سیستم مدیریت تورهای مسافرتی و سیستم ثبت و پیگیری درخواستهای رزرو در کنار سیستم معرفی آژانس مسافرتی می باشد. راهکار طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی ، ابزارهای مفید اتوماسیون روند عملیاتی جاری در آژانس را در خود جای داده است. مدیریت تورهای مسافرتی فضایی است که در آن تورهای مسافرتی آژانس ّهمراه برنامه سفر در سایت تعریف می‌شود.

امکانات : تعریف تور‌ها، تعریف مسئولین تور‌ها به همراه شماره تماس و ایمیل هر یک به صورت مجزا، تعریف نوع تور، مشخص کردن موقعیت هتل بر روی نقشه گوگل، انتخاب امکانات تور (صبحانه و نهار، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی و...)، اضافه نمودن به لیست امکانات به تعداد دلخواه، درج تصاویر و فیلم به تعداد نامحدود برای هر تور، ارسال پیامک برای مشتریان برای اطلاع رسانی تورهای جدید، فرم‌های ویژه ثبت نام تور‌ها و دریافت کپی گذرنامه و سایر مدارک از طریق فرم مخصوص، هماهنگی کامل با موتورهای جستجو جهت نمایش تورهای موجود در نتایج جستجوی گوگل و ....

 

اینترنت راهنمای خوبی برای گردشگران است. گردشگری اینترنتی امکانات اجرایی خوبی نظیر رزرواسیون اینترنتی هتل‌ها و مراکز اقامتی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب این امکان به مشتریان داده می‌شود تا به طور مستقیم نسبت به تهیه بلیط خود افدام نمایند.

ایجاد ارتباط میان آژانس و مراکز اقامتی
ایجاد ارتباط میان سیستمهای مراکز اقامتی با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط پیشرو انفورماتیک پیاده سازی می‌گردد.

بهره گیری از اصول روان‌شناسی
در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خود را معرفی کند.

میزبانی
اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین انفورماتیک یل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه پیشرو ان با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی این شرکت را بعهده خواهد گرفت.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com