پیشرو انفورماتیک

sms-panel-site-design

طراحی سایت پنل پیامک

برای ارائه خدمات پيام کوتاه نیازی به دانش فنی یا اخذ نمایندگی از دیگر سرویس دهندگان نیست. سامانه پیامک جذاب و پیشرفته ای لازم است که نیازهای کاربران را به بهترین شکل برآورده کند. طراحي و راه اندازی پنل پيامک خدمتی تخصصي از پیشرو انفورماتیک است.
هر پنل اختصاصي ظاهری متفاوت از دیگر پنل ها خواهد داشت و امکانات آن بر اساس درخواست های سفارش دهنده خواهد بود.با پنل اختصاصی ارائه کليه خدمات پيام کوتاه (فروش پنل، فروش شماره، ارسال پیامک تبلیغاتی و ...) بدون هيچ محدوديتي میسر می شود. سياست گزاري و تصمیم گیری درباره امور مختلف از قبيل نحوه فروش، تعيين قيمت ها و تعرفه ها، اعطاي نمايندگي و ... به طور کامل در اختيار مدیر پنل اختصاصی خواهد بود.قابلیت های پنل اختصاصي با امکانات پايه شامل مجموعه اي از ابزارهاي ارسال (ارسال سریع، ارسال فلش، ارسال از فایل، ارسال زماندار)، دريافت و دفترچه تلفن می باشد سایر امکانات پنل به طور جداگانه بر اساس گرافيک، امکانات و قابليت هاي درخواستي مشخص خواهد شد.

پنل اختصاصی پیامک سرمایه ای است که از دو جهت ارزشمند است. اول اینکه یکبار انجام می شود و در ماه یا سالهاي بعد هيچ هزينه اي در بر نخواهد داشت و دوم اینکه سود مادی و معنوی تمام تلاش ها و زحمات برای سرمایه گذار باقی خواهد ماند.

برای طراحی پنل پیامک خود با مشاوران ما در پیشرو انفورماتیک تماس بگیرید.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت

پیشرو انفورماتیک طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تجارت الکترونیک ، بازاریابی اینترنتی
تهران، خیابان شریعتی, بالاتر از ملک، کوچه کشواد پلاک 86
contactus 06
شماره های تماس با ما :
88146627 21 98+
موبایل : 80  34  181  0912
 

info@pishroanformatic.com

pishroanformatic@hotmail.com